İmamoğlu'ndan Hakan'a: Trabzonluları lekeliyorsun!
1. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 3
GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
3 - 2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 3
YENİ MALATYASPOR
KAYSERİSPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
2. Hafta
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
0 - 0
KAYSERİSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 3
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 2
MKE ANKARAGÜCÜ
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0 - 0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
KAYSERİSPOR
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 3
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş.
6 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3 - 1
AKHİSARSPOR
4. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 1
ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 0
GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 3
KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
5. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
4 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 0
AKHİSARSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
6. Hafta
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 2
GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 2
ATİKER KONYASPOR
AKHİSARSPOR
3 - 0
GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
7. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 1
AKHİSARSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
8. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BURSASPOR
1 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
4 - 4
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AKHİSARSPOR
1 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
9. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
5 - 0
AKHİSARSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 0
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
10. Hafta
BURSASPOR
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 3
MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 0
GALATASARAY A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
11. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
2 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
1 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
3 - 1
KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
12. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
5 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR
0 - 3
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BURSASPOR
1 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
AKHİSARSPOR
13. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 4
BEŞİKTAŞ A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
5 - 0
KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSARSPOR
2 - 4
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
0 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
AKHİSARSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
15. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 0
ATİKER KONYASPOR
AKHİSARSPOR
3 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
0 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 3
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 3
KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
16. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
3 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
4 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KAYSERİSPOR
1 - 0
AKHİSARSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
17. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
4 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
4 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 1
KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BURSASPOR
1 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
AKHİSARSPOR
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
18. Hafta
AKHİSARSPOR
0 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 2
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
6 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 2
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 4
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
19. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 1
AKHİSARSPOR
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 2
EVKUR YENİ MALATYASPOR
20. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 3
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 6
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
0 - 3
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
21. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GALATASARAY A.Ş.
3 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
3 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
AKHİSARSPOR
22. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSARSPOR
0 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
BURSASPOR
0 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 4
GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
4 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
23. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3 - 0
BURSASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 3
FENERBAHÇE A.Ş.
24. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 4
MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR
3 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
3 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
25. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
BURSASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
AKHİSARSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
3 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 2
ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GALATASARAY A.Ş.
5 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
26. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AKHİSARSPOR
2 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
0 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
BURSASPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
27. Hafta
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 3
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş.
3 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
ATİKER KONYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
AKHİSARSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 7
BEŞİKTAŞ A.Ş.
28. Hafta
BURSASPOR
0 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
0 - 2
MKE ANKARAGÜCÜ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2 - 1
AKHİSARSPOR
29. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
AKHİSARSPOR
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
3 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
30. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
0 - 2
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
BURSASPOR
0 - 0
AKHİSARSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
4 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
ATİKER KONYASPOR
0 - 0
GALATASARAY A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
31. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
2 - 0
BURSASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 3
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
4 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
AKHİSARSPOR
0 - 2
EVKUR YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 4
ATİKER KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 2
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
32. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 1
BURSASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
AKHİSARSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 3
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 1
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
33. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
AKHİSARSPOR
2 - 2
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BURSASPOR
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
0 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
3 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
34. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
-
AKHİSARSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
-
BURSASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Türker Ertürk
 
Mustafa Önsel
 
Attila Aşut
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Nihat Genç
 
Havva GÜNAYDIN LAKUTOĞLU
 
Arslan Bulut
 
Çiğdem KOÇ
 
Kazım DEMİR
 
Ahmet Özer
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Mehmet Polat
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Muhammet İKİNCİ
 
Abdulkadir TİRYAKİOĞLU
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Mehmet Erdal Çağdaş
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1176 - Selahaddin Eyyubi'ye Halep'te suikast girişimi.
1766 - 1766 Büyük İstanbul Depremi
1927 - Çin'in Xining vilayetinde deprem: Yaklaşık 200.000 ölü.
1942 - Meksika II. Dünya Savaşı'nda müteffiklere katıldı.
1950 - İsmet İnönü'nün cumhurbaşkanlığı süresinin bitmesi, Celâl Bayar'ın cumhurbaşkanı seçilmesi.
1960 - Büyük Şili Depremi: Richter ölçeğine göre 9,5 büyüklüğündeki depremde 4.000 ile 5.000 arasında insan hayatını kaybetti. Bugüne kadar ölçülmüş en şiddetli depremdir.
1963 - A.C. Milan Şampiyon Kulüpler Kupası'nı kazandı.
1990 - Kuzey ve Güney Yemen birleşti.
1990 - Microsoft, Windows 3.0'ü piyasaya sürdü.
M.Ö. - 334 Büyük İskender'in orduları III. Darius'u Granikos Savaşı'nda yendi.
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
33
20
9
4
69
2
Başakşehir
33
19
9
5
66
3
Beşiktaş
33
18
8
7
62
4
Trabzonspor
33
17
9
7
60
5
Malatyaspor
33
13
8
12
47
6
Antalyaspor
33
13
6
14
45
7
Konyaspor
33
9
16
8
43
8
Fenerbahçe
33
10
13
10
43
9
Alanyaspor
33
12
7
14
43
10
Çaykur Rizespor
33
9
14
10
41
11
Kayserispor
33
10
11
12
41
12
Ankaragücü
33
11
7
15
40
13
Kasımpaşa
33
11
6
16
39
14
Sivasspor
33
9
11
13
38
15
Göztepe
33
10
5
18
35
16
Bursaspor
33
6
16
11
34
17
Erzurum BB
33
7
11
15
32
18
Akhisar Bld.Spor
33
6
8
19
26
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Süper Loto
16.05.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu050618374853
 
On Numara
20.05.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu02070809112127293338394142465055637072767779
 
Sayısal Loto
18.05.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu162126424548
 
Şans Topu
15.05.2019 Tarihli Çekiliş Sonucu020712223102
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak02:41
  • Güneş04:50
  • Öğlen12:29
  • İkindi16:27
  • Akşam19:47
  • Yatsı21:39
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık