Trabzon adayından vahim sözler: AK Parti'ye verilmeyen oy...
1. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
BURSASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
ALANYASPOR
1 - 3
KASIMPAŞA A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GALATASARAY A.Ş.
4 - 1
KAYSERİSPOR
2. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BURSASPOR
3 - 2
ALANYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1 - 3
GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
3 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KAYSERİSPOR
1 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 2
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
ATİKER KONYASPOR
3 - 0
GENÇLERBİRLİĞİ
3. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
3 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 2
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
AKHİSAR BELEDİYE GENÇLİK VE SPOR
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
4. Hafta
ATİKER KONYASPOR
0 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 2
KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 3
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 2
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BURSASPOR
3 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 2
EVKUR YENİ MALATYASPOR
5. Hafta
KAYSERİSPOR
2 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
2 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 4
BURSASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 4
FENERBAHÇE A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2 - 4
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
ATİKER KONYASPOR
6. Hafta
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 4
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BURSASPOR
1 - 2
GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
2 - 4
EVKUR YENİ MALATYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
7. Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR
3 - 1
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
3 - 2
KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
8. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
2 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 0
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
0 - 2
GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 3
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 6
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR
3 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
9. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 3
AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
3 - 3
GENÇLERBİRLİĞİ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
0 - 0
BURSASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
10. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BURSASPOR
4 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 3
KAYSERİSPOR
11. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
5 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 4
AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
12. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
0 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BURSASPOR
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 1
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
4 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 3
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
13. Hafta
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2 - 0
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
2 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
14. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 0
GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
ATİKER KONYASPOR
0 - 3
BURSASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
4 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
4 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
15. Hafta
BURSASPOR
0 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 3
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
4 - 2
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KAYSERİSPOR
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
16. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 0
BURSASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 2
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
4 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
ATİKER KONYASPOR
17. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
BURSASPOR
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GALATASARAY A.Ş.
3 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 2
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
18. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR
0 - 3
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ATİKER KONYASPOR
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KAYSERİSPOR
1 - 3
GALATASARAY A.Ş.
19. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 1
KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
BURSASPOR
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
1 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
20. Hafta
BURSASPOR
2 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 1
KAYSERİSPOR
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
21. Hafta
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
3 - 3
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
TRABZONSPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
ATİKER KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
0 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 0
BURSASPOR
KAYSERİSPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
22. Hafta
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 1
KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 2
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 1
GALATASARAY A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 3
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
3 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
23. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
5 - 0
BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
3 - 0
ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
KAYSERİSPOR
3 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 1
KARDEMİR KARABÜKSPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
24. Hafta
BURSASPOR
1 - 0
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 7
GALATASARAY A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 4
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 3
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
ATİKER KONYASPOR
0 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
25. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
4 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2 - 1
BURSASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR
3 - 2
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
26. Hafta
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 4
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 3
ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR
1 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 0
GALATASARAY A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
27. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
EVKUR YENİ MALATYASPOR
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 0
BURSASPOR
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
2 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
KAYSERİSPOR
0 - 5
FENERBAHÇE A.Ş.
28. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 0
KAYSERİSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 0
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
BURSASPOR
0 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
5 - 0
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 0
GALATASARAY A.Ş.
29. Hafta
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
0 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
EVKUR YENİ MALATYASPOR
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
2 - 1
BURSASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 0
ATİKER KONYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KAYSERİSPOR
3 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
3 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
30. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3 - 1
KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
1 - 4
BURSASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 3
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ATİKER KONYASPOR
2 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 1
EVKUR YENİ MALATYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
4 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
31. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
5 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
KAYSERİSPOR
1 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 0
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 4
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
1 - 4
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
EVKUR YENİ MALATYASPOR
0 - 0
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
BURSASPOR
2 - 1
ATİKER KONYASPOR
32. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 5
KASIMPAŞA A.Ş.
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 1
ATİKER KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
1 - 2
GALATASARAY A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
BURSASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
33. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ATİKER KONYASPOR
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
EVKUR YENİ MALATYASPOR
BURSASPOR
1 - 3
TRABZONSPOR A.Ş.
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
2 - 3
BEŞİKTAŞ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 2
AYTEMİZ ALANYASPOR
KAYSERİSPOR
1 - 2
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
KARDEMİR KARABÜKSPOR
0 - 7
FENERBAHÇE A.Ş.
34. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 0
BURSASPOR
TELESET MOBİLYA AKHİSARSPOR
2 - 1
OSMANLISPOR FUTBOL KULÜBÜ
EVKUR YENİ MALATYASPOR
3 - 2
KAYSERİSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
3 - 0
KARDEMİR KARABÜKSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
3 - 2
KASIMPAŞA A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
5 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
3 - 2
ATİKER KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
GALATASARAY A.Ş.
 
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
A. Şefik Mollamehmetoğlu
 
Türker Ertürk
 
Prof. Dr. Kemal Üçüncü
 
Kazım DEMİR
 
Nihat Genç
 
Osman Cudi Yılmaz
 
Göksu Mollamehmetoğlu
 
Prof. Dr. Örsan Öymen
 
Havva GÜNAYDIN LAKUTOĞLU
 
Attila Aşut
 
Arslan Bulut
 
Mehmet Polat
 
Prof. Dr. Orhan Özgür
 
Mustafa Önsel
 
Muhammet İKİNCİ
 
Ahmet Özer
 
Ömer Faruk Altuntaş
 
Gülcan Özgür
 
Ömer Turan
 
Prof. Dr. Burhan Çuhadaroğlu
 
Mehmet Erdal Çağdaş
 
Prof. Dr. Cavit Boz
 
Hüseyin HAYDAR
 
Zekeriya Saka
 
Mehmet Kuvvet
 
Hasan Güneş
 
Erdal ÖZÇELİK
 
Serpil Satut Denizoğlu
 
Erdal Eksert
 
İnci Güngör
 
Coşkun ERUZ
 
Mehmet Akıncı
 
Ruhi  Türkyılmaz
 
İlyas Gümrükçü
 
Sami KOÇ
 
Ömer Asan
 
Kadir ŞİŞGİNOĞLU
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Anket
Halkoylaması sonrası Türkiye'yi ne bekliyor?
1. Daha iyi bir gelecek
2. Daha kötü bir gelecek
3. Birşey değişmez
 
Arşiv
 
Tarihte Bugün
1703 - Rus Çarı I. Petro, Sankt Petersburg şehrini kurdu.(Şehir Rus İç Savaşı sırasında Petrograd, SSCB döneminde de Leningrad olarak adlandırılıyordu)
1907 - San Francisco, California'da veba salgını başgösterdi.
1935 - Hafta tatili Cuma'dan Pazar'a alındı.
1941 - Alman zırhlısı Bismarck, İngiliz donanması tarafından batırıldı.
1944 - Latin harfleri ile ilk Cumhuriyet altını basıldı.
1953 - Paris'te Belçika, Fransa, İtalya, Lüksemburg, Hollanda ve Federal Almanya arasında Avrupa Savunma Birliği Antlaşması imzalandı.
1956 - İstanbul'da yapılan Dünya Güreş Şampiyonası'nda Türkiye Milli Güreş Takımı, serbestte altı birincilikle dünya şampiyonu oldu.
1958 - Amerikan F-4 Phantom II çok amaçlı avcı-bombardıman uçağı ilk uçuşunu yaptı.
1961 - Anayasa, Kurucu Meclis'te oylamaya katılan 262 üyeden 260'ının oyuyla kabul edildi.
1962 - Çekmece Nükleer Araştırma Merkezi açıldı.
1964 - Hindistan Başbakanı Cavaharlal Nehru 75 yaşında öldü.
1980 - Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Gün Sazak, Ankara'da uğradığı bir suikast sonucu vefat etti.
1985 - Papa suikastı davasında Mehmet Ali Ağca, "Ben Hazreti İsa'yım, Tanrı'nın oğluyum" dedi.
1986 - Tütün tekelini kaldıran yasa onaylandı.
1992 - Iğdır ve Ardahan il oldu.
1993 - PKK, 33 silahsız askerimizi pusuya düşürerek öldürdü.
1994 - ABD'de 20 yıldır sürgünde bulunan Sovyet yazar Aleksandr Soljenitsin ülkesine döndü.
1999 - Birleşmiş Milletler Savaş Suçluları Mahkemesi, Yugoslavya Devlet Başkanı Slobodan Miloseviç'i Kosova'daki vahşetin sorumlusu olmakla ve etnik Arnavutlara karşı soykırım yapmakla suçladı.
2001 - 53 ülke Afrika Birliği'ni kurdu.
2007 - Mehmet Ağar Genel Başkanlığındaki DYP eski Demokrat Parti'nin adını aldı.
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
Galatasaray
34
24
3
7
75
2
Fenerbahçe
34
21
9
4
72
3
Başakşehir
34
22
6
6
72
4
Beşiktaş
34
21
8
5
71
5
Trabzonspor
34
15
10
9
55
6
Göztepe
34
13
10
11
49
7
Sivasspor
34
14
7
13
49
8
Kasımpaşa
34
13
7
14
46
9
Kayserispor
34
12
8
14
44
10
Malatyaspor
34
11
10
13
43
11
Akhisar Bld.Spor
34
11
9
14
42
12
Alanyaspor
34
11
7
16
40
13
Bursaspor
34
11
6
17
39
14
Antalyaspor
34
10
8
16
38
15
Konyaspor
34
9
9
16
36
16
Osmanlıspor
34
8
9
17
33
17
Gençlerbirliği
34
8
9
17
33
18
Karabükspor
34
3
3
28
12
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Süper Loto
24.05.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu061134404950
 
On Numara
21.05.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu01020406122428323341445153585965686973757678
 
Sayısal Loto
26.05.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu011011132634
 
Şans Topu
23.05.2018 Tarihli Çekiliş Sonucu060910242712
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak02:34
  • Güneş04:47
  • Öğlen12:30
  • İkindi16:29
  • Akşam19:51
  • Yatsı21:46
 
 
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık