ERDOĞAN AİLESİNİN DOKUNULMAZLIĞI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Doğru Parti Genel Başkanı Rifat Serdaroğlu, AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile ilgili yazdığı yazı nedeniyle cezaevine girdi.

image 2
Doğru Parti Genel Başkanı Rıfat Serdaroğlu cezaevine girdi. Cezavi’ne girmeden önce konuşan Serdaroğlu, “Türk Milleti’nin evlatları görev başında. Bu ülkeyi de Atatürk’ü de sahipsiz bırakmayacağız” dedi.

Eski Sağlık ve Devlet Bakanı Serdaroğlu, hakkında; 26 Eylül 2018 tarihinde yayınlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın oğlu Bilal Erdoğan ile ilgili bir yazısı gerekçe gösterilerek soruşturma başlatılmıştı. İstanbul Anadolu 63 Asliye Ceza Mahkemesi’nde gıyabında yargılanarak, 2 ay 17 gün hapse mahkum edilmişti.

291220221348102943346

BU ÜLKEYİ, ATATÜRK’Ü SAHİPSİZ BIRAKMAYACAĞIZ

Cezaevine girmeden önce konuşan Serdaroğlu, “Bu uzun soluklu bir mücadele. Laik Cumhuriyet taraftarlarıyla karşı devrimciler arasında 10 Kasım’dan beri sürüyor. Bugün de belli bir etabı yaşıyoruz. Bu ülkede Türkü, Türk Milleti’ni sevmek bedel ister. Bunu yüreği olanlar yapar. Biz de çok kısa bir zaman sonra Türkiye’nin önüne Milli bir ittifakı koyacağız. Bu karanlık günler geçecek. En karanlık günler, sabaha en yakın zaman demektir. Bu ülkeyi de Atatürk’ü de sahipsiz bırakmayacağız.  Türk Milletinin evlatları görev başında” ifadelerini kulandı.

Doğru Parti Genel Başkanı Rıfat Serdaroğlu İstanbul Anadolu 63 Asliye Ceza Mahkemesinde gıyabında yargılanarak, 2 ay 17 gün hapse mahkum edilmişti. Sağlık ve Devlet Eski Bakanı Serdaroğlu İnfaz Savcılığı’na başvurusu ardından bugün Aliağa/İzmir 4 no’lu Kapalı Cezaevi’ne girdi.

Serdaroğlu 26.09.2018 tarihli Bilal Erdoğan yazısıyla ilgili yazısıyla ilgili soruşturma davaya dönüştürülmüştü. Serdaroğlu’na tebligat yapılmadığı için cezaevine girdiği belirtildi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
2
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
ERDOĞAN AİLESİNİN DOKUNULMAZLIĞI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Vira Trabzon ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!