“ONLAR İÇİN ÇÖKÜŞ, BİZİM İÇİN YÜKSELİŞ OLDU.”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, 24-25 Mart tarihlerinde Antalya’da “İktidara Hazırız” sloganıyla düzenlenen Büyük Örgüt Toplantısıyla ilgili değerlendirmelerde bulundu…

TRABZON1 edited

Cumhuriyet Halk Partisi’nin Antalya’da düzenlediği “İktidara Hazırız” sloganıyla “Büyük Örgüt Buluşması” hakkında değerlendirmede bulunan CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, “Bu toplantı, onlar için çöküş bizim için de yükseliş oldu” dedi.

“TÜRKİYE’Yİ BİZLER YENİDEN ARŞA ÇIKARACAĞIZ”

Halkın, Millet İttifakına güveninin tam olduğunu vurgulayan CHP Trabzon İl Başkanı Hacısalihoğlu, açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

TRABZON IKTIDARA HAZIR

” 24 ve 25 Mart tarihleri arasında düzenlenen, bizi iktidarlığa adım adım yaklaştıran toplantımızı sonlandırmış bulunmaktayız. Bu toplantının hem bizim için hem de Türkiye için önemli bir yere sahip olduğunu çok iyi biliyorum.İktidarın da bu toplantı vesilesiyle seçim öngörüsünü yeniden şekillendireceğini, gerçekleri görmesini sağlayacağını da çok iyi biliyorum.AKP iktidarı sebebiyle Türkiye, sadece ekonomik değil her konuda fazlasıyla yara aldı. Hiç olmayacak sıkıntılar yaşadı, akıl almaz politikalar izledi. Bunun neticesinde halk sefalete sürüklenirken iktidar sadece izledi ve yancılarını beslemekle yetinebildi. Biz durun dedikçe, hatalı dedikçe manipüle haberlerle, olaylarla, gelecek vaat eden sözlerle halkı kandırdı, kandırmaya da devam etti. Fakat artık AKP de bu toplantı sayesinde gerçekleri tüm çıplaklığıyla görüyor. Halkın sandıkta Millet İttifakı diyeceğini anlıyor. Bu toplantı onlar için bir çöküş, bizim için de bir yükseliş oldu.

Biz de buradan halkımıza söz veriyoruz. AKP’nin yakıp, yıktığı her şeyi geri getireceğiz. Türkiye’yi tekrar yaşanabilir bir ülke konumuna getireceğiz. Yeniden arşa çıkacağız.Yeniden her konuda söz sahibi olacağız. Türkiye’yi bizler sürüklendiği uçurumdan, girdiği girdaptan kurtaracağız” şeklinde konuştu.

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“ONLAR İÇİN ÇÖKÜŞ, BİZİM İÇİN YÜKSELİŞ OLDU.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Vira Trabzon ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!