A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Trabzon Sanatevi, Yeni Yerine Taşındı

Trabzon Sanatevi’nin restorasyonu tamamlandı. 2 yılı aşkın süredir devam eden restorasyon çalışmalarının bitimiyle birlikte, Sanatevi Yönetimi, eşyalarını binaya taşıdığını açıkladı. Sanatevi Yönetimi, restorasyon çalışmalarında büyük hassasiyet gösteren Bakan Soylu’nun yanı sıra Trabzon protokolüne de teşekkür etti.  

Sanatevi Yönetimi, sürecin bizzat takipçisi olan ve büyük hassasiyet gösteren İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ nun yanı sıra Trabzon İl Protokolüne de teşekkür etti. Sanatevi yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Bu süreçte bizzat takipçisi olan ve büyük hassasiyet gösteren başta bakanımız sayın Süleyman Soylu ‘ya, Valimiz sayın İsmail Ustaoğlu’na, Milletvekillerimize, Büyükşehir ve Ortahisar belediye başkanlarımıza ve ekiplerine, Kültür ve Turizm il Müdürlüğümüze, Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığımıza ve kontrol mühendislerine, bugünkü yağmur altında taşınmamızı sağlayan Ortahisar Belediyesi Sosyal İşler Müdürümüze ve ekibine teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Ekran Resmi 2021 02 15 12.30.07
reklam 1 scaled e1598636241256

Benzer Haberler

1 Yorum

  1. İki yıldır açılmasını özlem ve hasretle beklediğimiz Sanatevi’nin yeniden faaliyete geçmesinden büyük mutluluk duydum. Başta Adnan TAÇ olmak üzere tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1
reklam 1 reklam 1 reklam 1 reklam 1 reklam 1 reklam 1

Son Eklenenler