SEDAT PEKER,ERTUĞRUL ÖZKÖK’Ü HEDEF ALDI

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sedat Peker, kendisi hakkında yapılan bir haberi düzeltmesi için avukatı aracılığıyla Ertuğrul Özkök ulaştığını ve Özkök’ün haberi tekzip etmek yerine söz konusu düzeltmeyi reklam ilanı olarak yayımlamak için 100 bin dolar aldığını iddia etti..

image 4
Sedat Peker, sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda kendisi hakkında yapılan bir haberi düzeltmesi için avukatı aracılığıyla Ertuğrul Özkök ulaştığını ve Özkök’ün haberi tekzip etmek yerine söz konusu düzeltmeyi reklam ilanı olarak yayımlamak için 100 bin dolar aldığını iddia etti..

Organize suç örgütü lideri olduğu suçlamasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, bu kez Ertuğrul Özkök hakkında çok konuşulacak paylaşımlarda bulundu.

 Peker, kendisi hakkında yaptığı bir yalan haberi düzeltmesi için avukatı aracılığıyla Özkök’e ulaştığını ve Özkök’ün haberi tekzip etmek yerine söz konusu düzeltmeyi reklam ilanı olarak yayımladığını, bunun için de 100 bin dolar aldığını açıkladı.

Sedat Peker’in “Deli Çavuş” isimli sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalar şöyle:

1- Kıymetli dostlarım, sizlerin müsaadesi ile ertuğrul özkök Sedat Peker’in iddialarını yalanladı haberlerini  yapan gazetecileri eleştirmek istiyorum. ertuğrul özkök cevaben “ ben sadece patronum olan aydın doğan’dan prim aldım” diyerek beni doğrulamıştır. Ben yayınladığım

2- videolarda tetikçi gazeteciliği anlatırken, “bunlar patronunun istediği yönde haber yapıp, siyasilere saldırırlar. Patronları milyarlarca dolarlık ihaleyi aldıktan sonra, bu tip gazetecilere yani kemiklik köpek olan gazetecilere yani namusu aldığı prim kadar olan tetikçi

3- gazetecilere de görevini iyi yaptın diye prim verirler”demiştim. ( namuslu  gazeteciler baş tacı ) e. özkök cevaben “ ben bir tek patronumdan prim aldım “diyerek beni doğrulamıştır. Halkın dikkatini başka yöne çekmek için  yapılan temiz toplum masalına öncülük etmiştir dedim.

4- Topluma, temiz toplum masalı anlatılırken arka planda neler yaşanıldığını söylemiştim. Benim twitlerimde mehmet cengiz, ertuğrul özkök’ e prim verdi diye bir bölüm var mı? ertuğrul özkök, sen Pulitzer’in en başarılı gazeteci ödülünü mü kazandın? Çalıştığın gazeteyi

5- tüm dünyaya mı tanıttın? Hayırdır, sana bu primi niye verdi patronun ? Bu sorunun cevabı, patronun olan aydın doğan’ın o tarihten sonra devletten aldığı kıyak ihalelerde gizli. Sen primci gazeteciliğin Türkiye’de başlamasına sebep olansın. Sen tetikçisin.

6- Benimle ilgili yaptığın yalan haberi düzeltmen için avukatım gazetenize resmî evrakları ulaştırdığında, “düzeltme haberi yazamam ancak gazetede ilan olarak yayınlarım” diyerek, 100 bin dolar paramı aldın. ( reklam ücreti olarak) Ulan rezilsiniz, siz soyguncusunuz.

7- 40 yaşından genç kardeşlerim, lütfen bunları iyi okuyun. Temiz toplum diye bir şey yoktur. Çünkü, insan kirlidir. Benim size anlattıklarımdan sonra sizler, insana, güvene dayalı düzeni yıkıp, sisteme dayalı bir düzen kurmalısınız. Şahsıma bir çok ünvan bahşettiniz.

8- Psikiyatrist Prof. Dr. Sedat Peker, Barolar Birliği Başkanı Sedat Peker başta olmak üzere hepsi çok değerliydi. Son günlerde vermiş olduğunuz yeni ünvan,  Karanlıkların Şerifi de çok yaratıcı. Tüm kalbimle teşekkür ediyorum. Bu ünvanlara layık olacağımı bilmenizi istiyorum.”

60720222141114701961 1
60720222141114701961 2
60720222141114701961 3
0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
SEDAT PEKER,ERTUĞRUL ÖZKÖK’Ü HEDEF ALDI

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Vira Trabzon ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!