A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Gündem65 Saat Sonra Gelen Mucize.. Elif Bebek Sağ Kurtarıldı

65 Saat Sonra Gelen Mucize.. Elif Bebek Sağ Kurtarıldı

İzmir depreminin ardından mucizeler yaşanmaya devam ediyor. Depremin ardından 65'nci saatte 3 yaşındaki Elif Perinçek enkazdan yaralı olarak kurtarıldı.

İzmir depreminin ardından mucizeler yaşanmaya devam ediyor. Depremin ardından 65’nci saatte 3 yaşındaki Elif Perinçek enkazdan yaralı olarak kurtarıldı.

İzmir’in Seferihisar açıklarında meydana gelen depremde yıkılan Doğanlar Apartmanı’nın enkazı altında kalan 3 yaşındaki Elif Perinçek, depremin ardından 65’nci saatte yaralı olarak kurtarıldı.

Yaralı olarak enkazdan çıkan Elif’in ailesinden annesi Seher Dereli Perinçek ve ikiz ablaları 10 yaşlarındaki Elzem ve Ezel de depremden 23 saat sonra kurtarılmıştı. Elif’in abisi 7 yaşındaki Umut ise, hayatını kaybetmişti.

Depremde Ege Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Seher Dereli Perinçek ile çocukları ikizler Elzem ve Ezel, Umut ve Elif Perinçek de enkaz altında kaldı. Seher Dereli Perinçek ile 16 saat sonra irtibat kuruldu. Ekiplerin yoğun çabası sonucu depremden yaklaşık 23 saat sonra, Seher Dereli Perinçek ile ikizleri Elzem ve Elif Perinçek yaralı olarak kurtarıldı. Umut Perinçek’in ise cansız bedenine ulaşıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1
reklam 1
reklam 1
bayram tebrik2
reklam 1
reklam 1
reklam 1
reklam 1
reklam 1
reklam 1
reklam 1