A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

GündemAKP’li başkan; CHP’li başkanı ziyaret etti.

AKP’li başkan; CHP’li başkanı ziyaret etti.


Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık,Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan’ı makamında kabul ederek ağırladı.

Siyasetin tamamen ayrıştırıldığı, kullanılan dilin çok sertleştiği, kendi partisinden olmayanların ötekileştirildiği ülkemizde kamuoyuna düşen bu görüntüler “olması gereken zaten bu değil miydi?” sorusunun sorulmasına sebep oldu. Geçtiğimiz Ekim ayında bir dizi ziyaret için memleketi Trabzon’a giden Beylikdüzü Belediye Başkanı Çalık’ın, orada yaptığı ziyaretlerden biri de doğup büyüdüğü Maçka ilçesi olmuştu. Çalık, Maçka Belediye Başkanlığını da ziyaret etmiş. Fakat Belediye Başkanı Koray Koçhan’ın şehir dışında olması sebebiyle görüşme gerçekleşememişti.

İki başkan Maçka Belediye Başkanı’nın bir çeşit iade-i ziyareti kapsamında bir araya geldi. AKP ve CHP’li iki başkanın, objektiflere yansıyan görüntülerinde ki samimiyet dikkatlerden kaçmadı.

akp 2 1

AKP ve CHP’li iki başkanın, objektiflere yansıyan görüntülerinde ki samimiyet dikkatlerden kaçmadı. Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Maçka Belediye Başkanı Koray Kaçhan’a Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezi’ni gezdirdi.

Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, kendisine ait sosyal medya hesabından konu ile ilgili yaptığı açıklamada ; “Maçka Belediye Başkanı Sayın Koray Koçhan’ı Beylikdüzü Atatürk Kültür Merkezimizde ağırlayıp, kentimizle ilgili bilgi verdim. Nazik ziyareti için kendisine çok teşekkür ediyor, güzel memleketimiz Maçka’ya selamlarımı ve sevgilerimi sunuyorum.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki