A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Depremin Ardından 9 Kişi Gözaltına Alındı

İzmir'in Seferihisar ilçesi yakınlarında 6.9 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrasında, aralarında yıkılan binaların müteahhitleri ile fenni mesullerinin de bulunduğu 9 kişi gözaltına alındı.

İzmir’in Seferihisar ilçesi yakınlarında 6.9 büyüklüğünde meydana gelen deprem sonrasında, aralarında yıkılan binaların müteahhitleri ile fenni mesullerinin de bulunduğu 9 kişi gözaltına alındı.

İzmir Seferihisar açıklarında meydana gelen depremde yıkılan ve ağır hasara uğrayan binalarda meydana gelen can kaybı ve yaralanma olayları hakkında İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında Yağcıoğlu Apartmanı müteahhidi Ş.A ile fenni mesul O.A., Cumhuriyet Sitesi B ve C Blokları fenni mesulu E. İ., Yılmaz Erbek Apartmanı’ndaki market sahibi R.Y., market yapı sahibi M.Y. ile Yılmaz Erbek Apartmanı fenni mesulu N.B., Emrah Apartmanı fenni mesulu T.A., Doğanlar Apartmanı müteahhidi Ç.D. ve Rızabey Apartmanı müteahhidi H.H.Ö. soruşturma kapsamında gözaltına alındı.

reklam 1 scaled e1598636241256

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1

Son Eklenenler