A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

GündemEge'de sular ısındı. Denizin halini gören yazlıkçılar korku halinde

Ege’de sular ısındı. Denizin halini gören yazlıkçılar korku halinde

İzmir’de denizin üzerinden buharlar çıktığı görüntüler Seferihisar Haritacılar Sitesinde kaydedildi. Denizin üzerindeki oluşan buharlar dikkat çekti. Sitede oturanlar denizdeki görüntü karşısında gözlerine inanamadı.

Yeniçağ’dan Ayşe Gül Yavuz’un haberine göre; İzmir Seferihisar Haritacılar Sitesinde Zahit Ergün tarafından çekilen görüntülerde deniz suyunun kaynıyormuş gibi buharlaştığı görüldü. İzmir’de kaydedilen görüntüler site sakinlerini endişelendirdi. Denizin üzerindeki buharlaşmanın nedeni merak konusu oldu. 

Kaydedilen görüntülerde, “Dışarda denizden gelen buharı gördüm çok garip. Ama kar görmüyorum. Enteresan bir görüntü” ifadeleri yer aldı. 

Denizde oluşan görüntü ‘Depremin habercisi olabilir mi?’ sorusunu da akıllara getirdi. Bu konuda henüz net bir bilgi bulunmazken Meteoroloji’den İzmir’e buzlanma ve zirai don uyarısında bulunmuştu.

METEOROLOJİ İZMİR’İ UYARDI 
Meteoroloji Genel Müdürlüğü İzmir’de yaşayan vatandaşları özellikle akşam ve gece saatleri için uyardı. Hava tahmin kurumu İzmir’de sıcaklıkların bir anda düşmesi nedeniyle buzlanma ve zirai don bekliyor. Meteoroloji, buzlanmaya karşı araçlarıyla veya yaya olarak dışarıda bulunacak vatandaşları buzlanmaya karşı dikkatli olmaları konusunda uyardı. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki