A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

GündemEnginyurt, 'AKP Genel Başkanı'nı Erdoğan'a şikayet etti: ''İnsanların sağlığını tehlikeye atıyor''

Enginyurt, ‘AKP Genel Başkanı’nı Erdoğan’a şikayet etti: ”İnsanların sağlığını tehlikeye atıyor”

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP kongrelerinde koronavirüs tedbirlerine uyulmamasını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şikayet etti. Enginyurt, bir video ile paylaştığı konuşmasında, “Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, siz mesafe, maske, hijyene uyun diyorsunuz lakin AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bu kurala uymuyor” dedi.

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, AKP kongrelerinde koronavirüs tedbirlerine uyulmamasını ilginç bir konuşma yaparak eleştirdi.

Bir video çekerek sosyal medya hesabında paylaşan Enginyurt, “AK Parti Genel Başkanı Erdoğan her gün 5-6 kongre yaparak, binlerce insanın kongre salonlarında maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymaksızın sağlıklarını riske atıyor. Lütfen onu uyarınız” diye konuştu.

Enginyurt şunları söyledi : 

“Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, siz mesafe, maske, hijyene uyun diyorsunuz biz de ülkenin Cumhurbaşkanı olmanız dolayısıyla, saygımızın gereği ve sağlığımız için maske, mesafe, hijyene uyuyoruz. Lakin AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan bu kurala uymuyor, her gün kongre yaparak binlerce insanı maske, mesafe, hijyen kurallarına uymaksızın sağlıklarını tehlikeye atıyor.

Sayın Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan, size AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı şikayet ediyorum, lütfen uyarınız; maske, mesafe ve hijyene uymasını öneriniz”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki