A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Hasançebi’ye Ziyaret

Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu üyelerinden oluşan bir grup, Kartal Belediyesi iştiraki olan Kartansaş A.Ş. genel müdürlüğüne geçtiğimiz günlerde görevlendirilmesi yapılan platform üyesi Av.Mehmet Mutlu Hasançebi'yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiler.

Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu üyelerinden oluşan bir grup, Kartal Belediyesi iştiraki olan Kartansaş A.Ş. genel müdürlüğüne geçtiğimiz günlerde görevlendirilmesi yapılan platform üyesi Av.Mehmet Mutlu Hasançebi’yi makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini ilettiler.

Hasancebi ziyaret1

Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu adına plaket takdiminde bulunan Mimarlar Odası İstanbul Şube Yöneticisi Aysel Durgun ile birlikte Sultanbeyli Trabzonlular Derneği Başkanı Sayın Yıldıray Yıldırım, Trabzon Kıyı Dergisi İmtiyaz Sahibi ve Son Haber Matbaası Sahibi Fethi Yılmaz, Kartal Belediyesi Meclis ve encümen üyesi İlker Bakioğlu, Doğu Karadenizliler Derneği Kurucu Başkanı ve Mali Müşavir Hasan Okhan Okumuş, Platform üyelerimiz Yasemin Alyeşil, Bayram Yeşilbaş, Cevdet Uzun ve Fatih Mehmet Köroğlu katıldılar.

reklam 1 scaled e1598636241256

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1

Son Eklenenler