A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Hastaneden Ekrem İmamoğlu Açıklaması

Amerikan Hastanesi, Covid-19 testi pozitif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Amerikan Hastanesi, Covid-19 testi pozitif çıkan İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun sağlık durumu ile ilgili açıklama yaptı.

Amerikan Hastanesi, Ekrem İmamoğlu’nun sağlık durumuna ilişkin yazılı bir açıklama yaptı. Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı:

“Hastaneden yapılan yazılı açıklamada İmamoğlu’nun dün saat 22.00’de üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri ile hastaneye başvurduğu belirtilerek, şunlar söylendi:”İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu 23 Ekim 2020 tarihinde saat 22:00′ da üst solunum yolu enfeksiyonu belirtileri ile Amerikan Hastanesi’ne başvurmuştur.Yapılan incelemede COVID-19 testi pozitif bulunmuştur. Kendisinin sağlık durumu iyi olup, hastanemizde tedavi edilmektedir.”  

reklam 1 scaled e1598636241256

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1

Son Eklenenler

MEB Açık Öğretim Sınavlarını Erteledi

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), 5 ve 6 Aralık'ta yapılacak açık öğretim ortaokulu ve lisesi sınavlarını yeni tip Covid-19 tedbirleri kapsamında erteledi.

Covid-19 Aşısı 1 Ay Sonra Uygulanmaya Başlanacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, koronavirüs salgının yeniden yükselişe geçmesiyle birlikte alınan yeni önlemleri açıkladı, aşı uygulamalarına önümüzdeki ay sağlık çalışanlarında başlanacağını duyurdu.