Hüseyin Örs, Grup Yönetim Kurulu Üyeliğine Seçildi

Hüseyin Örs
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İYİ Parti’nin Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, İYİ Parti TBMM Grup Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

İYİ Parti, parti içinde meclis grubu, grup başkanı, grup başkan vekilleri, grup yönetim kurulu ve grup disiplin kurulu üyelerinin seçimi adına toplandı.

Toplantının açılışını, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener yaptı. Açılış konuşmasının ardından grup başkanı, grup başkanvekilleri, grup yönetim kurulu üyeleri ve grup disiplin kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Yapılan oylama sonucunda İYİ Parti Meclis Grup Başkanlığına Bursa Milletvekili Prof. Dr. İsmail Tatlıoğlu, Başkanvekilliklerine ise İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu ve Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan seçilirken, Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs de grup yönetim kurulu üyeliğine seçildi.

Hüseyin Örs Grup Yönetim Kurulu görevinin yanı sıra TBMM Milli Savunma Komisyonu üyesi ve İYİ Parti Partiiçi Demokrasi ve Etik Kurulu üyesi olarak da görevlerde bulunuyor. Örs konu ile alakalı olarak yaptığı açıklamada “TBMM 27. Dönem 4. Yasama Yılı açıldı. Bizde İYİ Parti Grubu olarak, grup yöneticilerimizin seçimini gerçekleştirdik. Grup yönetim kurulu üyeliğine beni layık gören arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Ayrıca grup başkanımız, grup başkanvekillerimiz, yönetim kurulu ve disiplin kuruluna seçilen arkadaşlarımı da tebrik ediyor başarılar diliyorum. Ülkemize ve milletimize hizmet yolunda hayırlı işler yapmayı Cenabıhakk hepimize nasip etsin” dedi.

Toplantı, basına kapalı şekilde gerçekleşti.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir