Künye

İMTİYAZ SAHİBİ 

Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu adına

Fethi Yılmaz


GENEL YAYIN KOORDİNATÖRÜ

Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu adına

Fatih Mehmet Köroğlu


YAYIN DANIŞMANLARI

Murat Büyükyılmaz

İsmail Çoban


GECE EDİTÖRÜ / Night Editors


MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor


REKLAM REZERVASYON / Advertising Reservation


HUKUK DANIŞMANI / Law Consultant


BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

viratrabzon@viratrabzon.com


YAZILIM FİRMASI / System Management


SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider


ADRES / Address

Misyonumuz, genel olarak Hukukun Üstünlüğü ve Atatürk İlkeleri çerçevesinde Ülkemizin her türlü ve Cumhuriyetin Temel ilkelerinden sapmalara karşı uyanık ve duyarlı olmak , özel olarak Trabzon ile Trabzonluların sosyal, ekonomik, eğitim ve çevre sorunlarına odaklanarak bunlar için çalışmalar yapmak, kamuoyu oluşturmak, kamuoyunu bilgilendirmek, uyarmak , çözümler bulmak ve birlikte hareket tazları geliştirerek sorunları çözüme kavuşturmaktır.

Vizyonumuz ise gelecekte daha sorunsuz daha huzurlu daha gelişmiş daha mutlu ve çağdaş bir Türkiye yaratmak ve Türk Milletinin Laik ve Sosyal yapısına uygun, tüm bu değerlere sahip modern bir Trabzon kenti ve bu kente yakışır aidiyet duygusuyla Trabzonluluk ülküsü yaratılmasına yardımcı olmaktır.

Av. Muammer Aydın
Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu Başkanı

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

“viratrabzon.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı Vira Trabzon‘a aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the viratrabzon.com However, sometimes the viratrabzon.com uses third parties to process your information. viratrabzon.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the viratrabzon.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the viratrabzon.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the viratrabzon.com and its services. When you use viratrabzon.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the viratrabzon.com cookies section of our full Privacy Policy.

Giriş Yap

Vira Trabzon ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!