“SEN FETÖCÜ’NÜN ALLAH’ISIN!”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, Kocaeli Örgütü İl Danışma Toplantısında yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, “Sen FETÖ’cünün Allah’ısın, bir numaralı sanığısın senin kaçacak yerin yok” diye seslendi. Özkoç, “Sonuna kadar senden hesap soracağız, sonuna kadar” dedi.

CHP'li Engin Özkoç'tan Erdoğan'a çok sert sözler
CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Kocaeli’de Cumhurbaşkanı’na çok sert sözler söyleyerek “Dinden imandan bahsedecek en son insan Erdoğan’dır” dedi.

CHP Kocaeli İl Danışma Toplantısı Pazar günü Kocaeli Kongre Merkezi’nde gerçekleşti. Toplantıda konuşan TBMM CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç şu sözleri kaydetti: “İl başkanımızın çalışmalarını izledik biraz önce bir tek ben eksiktim. Bundan sonra nereye çağırsan geleceğim. Sevgili arkadaşlar gidiyor gitmekte olan kimsenin kuşkusu olmasın. Gerçekten mi gidecek diye bu ülkenin topraklarına gelen 7 düveli Mustafa Kemal Atatürk ve yol arkadaşları yok etti. 20 yıldan beri cumhuriyetin yaptıklarını kara bir sicil gibi anlatmaya çalışanlar, iki ayyaş diyenleri biz kovalayacağız arkasında Cumhuriyet Halk Partisi olacak.

Engin Ozkoc

“ELİNİ KOLUNU SALLAYA SALLAYA ÇIKACAK”

Böyle söylenince, bakanları bağırıp çağırınca Türkiye cumhuriyeti ondan korkuyor sanıyor. Ondan korkmuyoruz yaptıklarını da unutmuyoruz. CHP’liler büyük bir özgüvenle kendi partisini koruma zeminde olmalı. Kim bunlar terör örgütüyle hareket eden? Recep Tayyip Erdoğan. Cumhurbaşkanı koltuğunu altına alıp da bu millete yaptıklarının hesabını vermeden gidecekse önce benim cesedimi çiğnersin. Sen FETÖ’yü besleyeceksin, Zekeriya Öz’ün arkasında duracaksın, bu ülkenin genelkurmay başkanını başa getireceksin, sen FETÖ’cünün Allahısın. Ergenekon davalarında, Silivriler’de mahkeme kuracaksın, bu ülkenin aydınlarını okumuşlarını zindanlara atacaksın, Tuncay Özkanlar orada yatacak. Zekeriya Öz elini kolunu sallaya sallaya ülkeden çıkacak. Sen sonuna kadar hesap vereceksin. Size yalan söyleyen daha güzel bir Türkiye yaratacağız diyen ve AKP’ye oy verilmesini sağlayan bizim vatandaşlarımızdır.

“BİRİ DÜĞMEYE BASIYOR BAŞSAVCI HAREKETE GEÇİYOR”

Benim özel ilgi alanıma giren birisi var adı Süleyman Soylu, hani il başkanımız diyor ya uyuşturucu aldı başıma gitti diye. Bu uyuşturucu baronlarını koruyan İçişleri Bakanı Süleyman Soyludur. Kolombiyadan 4.9 ton uyuşturucu gelecek diye el konuldu. Ben de Kolombiya’dan bize gelen belgeyi sordum, doğru mu dedim doğru. Konteynır numaraları Türkiye’de limana geliyor. Ya sarayın tetikçisi sen gidip saraya tetikçilik yapacağına uyuşturucu baronunu neden yakalamıyorsun? Sezgin Baran Korkmaz’ı dünya arıyor, 147 milyar dolar kara para aklamış. Yukarıdan biri düğmeye basıyor bir başsavcı harekete geçiyor bunun yurtdışı yasağı kaçıyor. Bir gün önce İçişleri Bakanı’yla görüşüyor diğer gün yurtdışına gittikten sonra adama yurtdışına çıkma yasağı getiriyorlar.

“DİNDEN İMANDAN BAHSEDECEK EN SON İNSAN ERDOĞAN’DIR”

Bu ülkenin gençlerine uyuşturucu satan baronları, bu ülkenin fabrikalarında çalıştırmayan kara para aklayıcıları koruyan bu Soylu’yu gittiği yere kadar kovalamazsam bana da Engin Özkoç demesinler. Dinden imandan bahsedecek en son insan Erdoğan’dır. Size terör örgütü ile hareket ediyor diyenler Habur’da PKK’yla kucak kucağa oturanlardır, oy için terör elebaşının mektubunu okutup ağlayanlardır. O yüzden hiç korkunuz olmasın.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
“SEN FETÖCÜ’NÜN ALLAH’ISIN!”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Vira Trabzon ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!