A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

GündemABD'den Türkiye'deki Vatandaşlarına Uyarı

ABD’den Türkiye’deki Vatandaşlarına Uyarı

ABD'nin Ankara Büyükelçiliği, Türkiye'de bulunan ABD vatandaşlarına yönelik internet sitesi üzerinden olası terör saldırılarına dair güvenlik duyurusunda bulundu.

ABD’nin Ankara Büyükelçiliği, Türkiye’de bulunan ABD vatandaşlarına yönelik internet sitesi üzerinden olası terör saldırılarına dair güvenlik duyurusunda bulundu.

ABD Başkonsolosluğu başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin diğer bölgeleri için de geçerli olmak üzere vatandaşlarına güvenlik uyarısında bulundu. Elçilik tarafından yapılan açıklamada “İstanbul başta olmak üzere ABD vatandaşlarına ve yabancı uyruklulara yönelik potansiyel terör saldırıları ve adam kaçırma olaylarına ilişkin” bilgiler aldığını duyurdu.

“AVM’lerden uzak durun”

Türkiye’deki ABD vatandaşlarına yönelik uyarıda “Büyük ofis binaları, alışveriş merkezleri de dahil olmak üzere yabancıların toplanabileceği kalabalık alanlardan “uzak durmaları tavsiye edildi.

ABD Konsolosluklarındaki vize işlemlerinin de askıya alındığı belirtildi. Daha önce randevu almış kişilerin önümüzdeki günlerde tekrar planlama içeren bir e-posta ile bilgilendirilecekleri belirtildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki