CHP’li Göktürk’ten Koray Koçhan’a Demirel cevabı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maçka’nın Yeşilyurt Mahallesi Sofrataşı Mevkisinde yere düşen Türk Bayrağı rezaletinin Vira Trabzon tarafından gündeme getirilmesiyle başlayan tartışma sürüyor.

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, söz konusu mevkiide böyle bir durumum olmadığını iddia etmiş ve Maçkalı yurttaşlar ile CHP yönetimini suçlamıştı. Koçhan’ın ilginç suçlamasına akıl ermese de, Maçka Kaymakamlığı ve Jandarma Komutanlığı Vira Trabzon’un haberinin ardından oluşan rahatsızlık üzerine harekete geçmiş ve Türk Bayrağı’nı yeniden göndere çekmişti.

CHP İlçe Başkanı Nihan Göktür ise Vira Trabzon’a bir açıklama yaparak, Koçhan’a cevap vererek tepki gösterdi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Maçka İlçe Başkanı Nihan Göktürk’ün Vira Trabzon’a yaptığı açıklama şöyle:

“Şanlı bayrağımız göndere çekildi. Maçka ilçemiz Yeşilyurt mahallesi Sofrataşı mevkiinde şanlı bayrağımızın ivedilikle göndere çekilmesi hususunda yapmış olduğumuz çağrımız sonucu, bayrağımız bugün göndere çekildi.

Yıllardır kangren olmuş bir konuya Maçka kaymakamlığı sahiplenerek gereğini yerine getirmiştir.

Bu süreçte ivedilikle harekete geçerek özverili davranan Maçka Kaymakamımız Sayın Selim ÇOMAKLI’ya, Karakol Komutanımız Sayın Ahmet Dağaşan’a, emeği geçen tüm askeri personelimize ve kaymakamlık yazı işleri çalışanlarımıza, ilçe yöneticimiz Sayın Recep TÜFEKÇİ ‘ye özellikle duyarlı davranan Maçka halkımıza teşekkür ederiz.

Ucuz siyasetimiz bayrağı göndere çekti!

Maçka Belediye Başkanı Koray KOÇHAN; bayrak direğinin bir yıldır kırık olduğunu, bayrağı bizim getirip resim çektiğimizi, bayrağımızı asmak değil olduğu yerde hakkını vermek gerektiğini dile getirip ucuz siyaset yaptığımızı söylemişti.

Sayın KOÇHAN ; ucuz siyasetimiz Şanlı Türk Bayrağımızı göndere çekti, ürettiğiniz mazeretlerinize en güzel cevabı Şanlı bayrağımızı sahiplenen ve bir gün içinde göndere çektiren, Devlet adamı vasfını ortaya koyan Sayın Kaymakamımız net bir şekilde vermiştir.

10,5*7 metre ölçüsünde bayrağı alıp eskitip 200 metre yürüyüş yolunda taşıyıp sermeyeceğimizi, üzerine anında kar yağdıracak meziyetlerimizin olmadığı da ortadadır. Nitekim ilçe halkı da bu durumu tarafımıza göndermiş oldukları resimlerle defalarca dile getirmişti.

Halk ekmek parası derdindeyken “onlar” için belediye sınırları içerisinde dikilen bir bayrağın idari yükümlülüklerini yerine getirmek yerine Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve bizleri suçlamayı seçerek sorumluluktan kurtulma çabanız gayet normaldir. Rahmetli Demirel’in “Allah yakışan iftiradan korusun” sözü bu noktada çok anlamlıdır ve manidardır. Mazeret üretmeye meyilli amelleriniz niyetinizi gözler önüne sermiştir.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
CHP’li Göktürk’ten Koray Koçhan’a Demirel cevabı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Giriş Yap

Giriş Yap

Vira Trabzon ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!