HÜSEYİN ÖRS, TABURCU OLDU

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bütçe görüşmeleri sırasında, AKP’nin saldırgan milletvekillerinden Zafer Işık’ın yumruklu saldırısına maruz kalan İYİ PARTİ Trabzon Milletvekili Dr.Hüseyin Örs, tedavi gördüğü hastaneden taburcu oldu.

115537 19036
TBMM’nde 2023 yılı bütçesi görüşülürken, AKP milletvekillerinin kürsüde konuşma yapan İYİ Parti milletvekili Ümit Beyaz’ın üzerine yürümeleri üzerine araya giren İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, AKP Bursa Milletvekili Zafer Işık’ın saldırısına uğramış ve kalp pili taşıyan Örs, rahatsızlık geçirmesi sebebiyle yoğun bakıma alınmıştı.

Bir kaç gündür Ankara Güven Hastanesi’nde tedavi gören, İYİ PARTİ Trabzon Milletvekili Dr.Hüseyin Örs, bu akşam hastaneden taburcu oldu.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, TBMM’deki kavgada yaralanmasının ardından kaldırıldığı hastaneden taburcu edilmesinin ardından açıklama yaptı. Örs, hastane önünde;

“Ben arabasının önü çöp kamyonuyla çevrilen, konuşacağı salonların elektrikleri kesilen, kapılarına kilit vurulan, evine baskın yapılan bir cesur liderin Genel Başkanımız Meral Akşener’in İYİ Partisi’nin milletvekiliyim. Kimse bizi korkutamaz, yıldıramaz. Yumruklarla bizi yolumuzdan döndüremez. En kısa zamanda da TBMM’de çalışmalarıma devam edeceğim” dedi.

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, TBMM’de AKP Bursa Milletvekili Zafer Işık tarafından uğradığı yumruklu saldırının ardından bu akşam Ankara Güven Hastanesi’nden taburcu oldu. Örs, sağlık durumunun iyi olduğunu belirterek en kısa sürede TBMM’de çalışmalarına başlayacağını söyledi. Örs, hastane önünde şöyle konuştu:

“ŞU ANDA SAĞLIĞIM İYİ. ALLAH BÖYLE SIKINTILI DÖNEMLERİ KİMSEYE YAŞATMASIN”

“Birkaç günlük geçirmiş olduğumuz sıkıntılı bir dönem oldu. TBMM’de yaşanan istenmeyen bir olay neticesinde buradayız, hastanedeyiz. Bugün yapılan tetkikler sonrasında taburcu olmamıza karar verildi. Kontrollerimiz yine devam edecek. Aziz milletimize teşekkür etmek istiyorum. Bu konuda çok sayıda destek mesajı aldım. Ziyaretçiler oldu, çoğuyla görüşemedim tabii şartlar gereği. Ben aziz milletimize huzurlarınızda teşekkür ediyorum, sağ olsunlar var olsunlar. Başta sayın Genel Başkanımız Meral Akşener olmak üzere hastaneye kadar gelerek, telefonlarla veya mesajlarla bana geçmiş olsun dileklerinde bulunan sayın Genel Başkanlara, milletvekillerine, siyasi parti temsilcilerimize hepsine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Trabzonlu hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Onların benim çok sağlıklı ve iyi olduğumu bilmelerini istiyorum. Allah’ımıza şükürler olsun, sıkıntılı bir dönem geçirdik. İlk gece buraya geldiğimde hayati tehlikeyle beraber doktorlar müdahale ettiler. Şu anda iyiyim, sağlığım iyi. Bundan sonra da inşallah iyi olur. Allah böyle sıkıntılı dönemleri kimseye yaşatmasın. Bir hadise yaşadık. Hadisenin oluş şekli ve sonrası konusunda çok fazla da konuşmak istemiyorum.

“KİMSE BİZİ KORKUTAMAZ, YILDIRAMAZ. YUMRUKLARLA BİZİ YOLUMUZDAN DÖNDÜREMEZ”

Nihayetinde şöyle bakıyorum olaya. Biz TBMM’de aziz milletimize hizmet etmek için varız. Vatandaşlarımız bizi bununla görevlendirdiler. TBMM yumruk atma yeri değil, milletimize hizmet etme yeridir. Bizim anlayışımız budur. Dolayısıyla biz bu anlayışla hareket ediyoruz. Milletimizin dertlerini, TBMM çatısı altında dile getirmeye çalışıyoruz. 20 Ocak 2020 tarihinden itibaren sayın Genel Başkanımız Meral Hanım, Türkiye’yi ilçe ilçe, il il geziyor. Orada vatandaşlarımızla beraber oluyor. Onlardan aldıkları sıkıntıları, talepleri milletvekili arkadaşlarımla TBMM’de dile getirmeye çalışıyoruz. Ben arabasının önü çöp kamyonuyla çevrilen, konuşacağı salonların elektrikleri kesilen, kapılarına kilit vurulan, evine baskın yapılan bir cesur liderin Genel Başkanımız Meral Akşener’in İYİ Partisi’nin milletvekiliyim. Kimse bizi korkutamaz, yıldıramaz. Yumruklarla bizi yolumuzdan döndüremez. En kısa zamanda da TBMM’de çalışmalarıma devam edeceğim. Yöremde, bölgemde vatandaşlarımızın problemlerini TBMM’de dile getirmeye çalışacağım. TBMM’de vazife aldığım dönemden beri 250 kez konuşmuşum. Araştırma, soru önergeleri vermişim.  Bu olaydaki saldırıda bulunan arkadaşımızın 3-4 konuşma yaptığını bana söylediler. Biz orada milletimize hizmet için varız. Bu hizmetimize de devam ettireceğiz.”

VİRA TRABZON HABER AİLESİ olarak; İlimizin ve Bölgemizin çalışkan milletvekillerinden Sayın Hüseyin Örs Hocamıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz…

1
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
HÜSEYİN ÖRS, TABURCU OLDU

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

Vira Trabzon ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!