A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

GündemAydın Valisi Aksoy'un Acı Günü

Aydın Valisi Aksoy’un Acı Günü

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'un babası Seyfettin Arslan Aksoy,bugün memleketi Trabzon'un Köprübaşı ilçesinde toprağa verildi...

Trabzon Köprübaşı İlçesinde 1933 yılında dünyaya gelen Seyfettin Aslan Aksoy, dün Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz aylarda evinde düşerek sol kalça kemiğini kıran ve uzun süredir de şeker hastalığından tedavi gördüğü belirtilen Seyfettin Aslan Aksoy için bugün Köprübaşı İlçesinde cenaze töreni düzenlendi.

CENAZEYE ÇOK SAYIDA ETKİLİ İSİM KATILDI

Seyfettin Aksoy1

Cenaze törenine, Eski Devlet Bakanları Faruk Özak, Eyüp Aşık, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Atilla Ataman, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, İçişleri Bakanı Danışmanı Erdem Sürmen, AK Parti Trabzon İl Başkan Yardımcısı Uğur Aydın, İlçe Kaymakamları, İlçe Belediye Başkanları, siyaset, spor ve iş dünyasından çok sayıda kişi katıldı.

CENAZESİ ARAÇTAN ÇIKARILMADI

Koronavirüse yakalanarak hayatını kaybeden Aksoy’un bu nedenle cenaze namazı esnasında naaşı cenaze aracından çıkarılmayarak kılındığı görüldü

TRABZON’A VE İLÇESİNE ÖNEMLİ KATKILARI OLDU

87 yaşında hayatını kaybeden Aksoy, Trabzon ve Köprübaşı İlçesine önemli katkılarda bulundu. Üç yıl Köprübaşı Belediyesi Başkan Vekilliği, Belediye Meclis Üyeliği, Köprübaşı Lisesi Yaptırma ve Yaşatma Derneği Kurucu Üyesi ve Başkanlığı, Bir dönem Trabzon İl Genel Meclisi Üyeliği, İl Encümen Üyeliği, iki dönem Sürmene Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanlığı, iki dönem siyasi parti ilçe başkanlığı ve son olarak Kızılay Başkanlığı görevlerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki