A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

‘Üniversitelerde yüz yüze eğitim başlıyor’ İddiası

Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okulların açılmasının ardından üniversitelerdeki durumun ne olacağı büyük bir merak konusu oldu.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okulların açılmasının ardından üniversitelerdeki durumun ne olacağı büyük bir merak konusu oldu.

Konuyla ilgili olarak Öğretim Elemanları Sendikası ve Öğretim Elemanları Derneği Genel Başkanı Dr. Vahdet Özkoçak, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu açıklamada 2 Kasım 2020 tarihini işaret ederek bu tarihte üniversitelerde yüz yüze eğitime başlanmasının planlandığını açıkladı.

Yüksek Öğretim Kurulu, daha önceki süreçte 1 Ekim’den itibaren üniversitelerin açılacağını duyurmasına rağmen Sağlık Bakanlığı tavsiyesi ile bu kararından vazgeçmiş, birçok üniversite de uzaktan eğitim kararı almıştı.

reklam 1 scaled e1598636241256

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1

Son Eklenenler

Rize’de skandal çözüm: Yaylaya çim ekelim

Rize İl Özel İdaresi Karadeniz’in doğa harikası eşsiz yaylalarına ilişkin skandal niteliğinde bir karara imza attı. Daha önce turizm amaçlı yol yapılmasının...

Hüseyin Örs Deprem Bölgesini Ziyaret Etti

İYİ Parti Trabzon Milletvekili Dr. Hüseyin Örs, İzmir'de yaşanan depremin ardından İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile birlikte birlikte bölgeyi ziyaret etti.

AKUT Enkaz Altından 9 Kişiyi Kurtardı

Farklı enkaz noktalarında kurtarma çalışmaları gerçekleştiren AKUT, şu ana kadar 9 canlı kazazedenin enkazlardan çıkarılmasına yardımcı oldu.

Tarihte Bugün: Uluslararası Karadeniz Günü

31 Ekim, 1996 yılında “Uluslararası Karadeniz Günü” olarak ilan edilmiş bir gün.

İmamoğlu, Neden Her Zaman Pozitif?

Trabzon Düşünce ve Kültür Platformu üyelerimizden, Yeniçağ Gazetesi yazarı Arslan Bulut, kendi köşesinde 30 Ekim tarihli yazısında, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem...