A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

İki başkan arasında şaşırtan diyalog!

Ahmet Ağaoğlu İle Ali Koç arasında geçen konuşma şaşkınlık yarattı

Kulüpler Birliği Toplantısı sonrası Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu ile Fenerbahçe Başkanı Ali Koç arasında şaşırtan bir diyalog yaşandı.

Kulüpler Birliği toplantısı sonrası Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, basın mensuplarına takılarak “Röportaj için liderin başkanını alın” dedi.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise Ağaoğlu’nun bu sözleri üzerine, “Nazar değdirteceksiniz” şeklinde yanıt verdi.

Ağaoğlu’nun Koç’a cevabı ise “Zaten onun için uğraşıyoruz” oldu.

Geçen sezon Trabzonspor, Medipol Başakşehir ile şampiyonluk için yarışırken Ali Koç, Trabzonspor için “Sırtını devlete dayamış, destek alıyor” ifadesini kullanmıştı. Koç’un bu açıklamalarından bir sene sonra Ahmet Ağaoğlu’nun Ali Koç’la bu denli samimi görüntüler vermesi Bordo Mavili camiada şaşkınlıkla karşılandı.

Ne olmuştu?

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç 12 Ocak 2020 Tarihinde düzenlediği basın toplantısında Trabzonspor için şu ifadeleri kullanmıştı :

”Ağaoğlu, Kaç devlet kurumu stadınızda loca aldı, ne kadara aldı, ne paralar verdi? Trabzonsporlu olmayan ama bir şekilde devlet ile iş yaptığı için Trabzon’da loca alan iş adamları var mı? Trabzonspor sağolsun Türkiye’de haklı rekabetin bekçisi konumunda, gün aşırı açıklama yapıyorlar. Sırtını devlete dayamış, devletten destek alıyorlar” 

spot_img

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1

Son Eklenenler