A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

GündemAydın ve Örs, Sivas'ı Ziyaret Etti

Aydın ve Örs, Sivas’ı Ziyaret Etti

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın beraberinde Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ve Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral ile birlikte Sivas'ta bir dizi ziyarette bulundu.

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın beraberinde Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs ve Ankara Milletvekili İbrahim Halil Oral ile birlikte Sivas’ta bir dizi ziyarette bulundu. 

İYİ Parti Heyeti, ilk olarak Sivas Ticaret ve Sanayi Odası’nı (STSO) ziyaret ederek, oda başkanı Mustafa Eken ile bir araya geldi, şehrin sorunları ile ilgili fikir alış verişinde bulundu. Ziyaretin ardından İYİ Parti Sivas Merkez İlçe Başkanlığı’nca düzenlenen üye katılım ve Mahalle Temsilcileri Sertifika Dağıtım Programı’na katılım sağlandı. 

Burada partililere hitap eden Koray Aydın, “Parti her şeyin üstündedir. Kişisel olarak bizim varlıklarımız bir hiçtir. Yarın siz gidersiniz yerinize başkası gelir, bugün ben giderim yerime bir başkası gelir. Ama bu kimliklerden gözünüz gibi koruyacağınız partinizdir. Onun varlığıdır. Onun varlığı üzerinden tartışma yapamazsınız. Onun varlığı üzerinden dedikodu yapamazsınız. Onun varlığı üzerinden ‘Ben yoksam her şey yıkıldı’ diyemezsiniz. Parti her şeydir.” dedi.

Aydın ayrıca, “Ben gençlik kollarında siyasete başladım. Bugün geldiğimiz noktada bütün hayatımız boyunca öğrendiğimiz en temel kavramlardan bir tanesi mensubu olduğunuz siyasal partinin kendi anayasası, sizin uymanız gereken her şey anayasa hükmündedir. Partimizin tüzüğünü okuyacaksınız. Açık hesaplarla birbiri aleyhte konuşmak ve yazmak, çıkıp televizyonlarda bunu ifşa etmek, konuşmak dava adamlığı değildir. Dava adamları her şeyi göze alır. Ama dik durup, emek vererek siyaset yaparsa bugün de yarın da çok daha iyi yerlere gelir.” dedi.

İYİ Parti’nin emeklerinin karşılığını iktidar olarak alacağını kaydeden Aydın, “Türk siyasi tarihinin en şuurlu hareketinin adıdır İYİ Parti. İYİ Parti küstüm, darıldım, oynamıyorum deyip kenara çekilenlerin değil; cesur ve inançlı insanların partisidir. 6 ayda 5 milyona ulaşmış bu hareket, kendi rotasında sürdürdüğü yolculuğunu iktidarla taçlandıracaktır.” dedi.

Gerçekleştirilen Sivas ziyaretinde İYİ Parti heyetine yönelik halkın yoğun ilgisi gözlemlendi.

Ayrıca İYİ Parti’nin Sivas programına Trabzon Ortahisar İlçe Başkanı Erdal Uzun, Yomra İlçe Başkanı Zekeriya Akgül, İl yöneticileri Mustafa İşler, Tekin Türeli, Osman Deliloğlu ve Ali Kaplan da katılım sağladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki