A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

GündemİBB'den Sağlıklı Kentsel Hareketlilik Hamlesi

İBB’den Sağlıklı Kentsel Hareketlilik Hamlesi

İBB, bilgilendirme yaptığı billboard ve üst geçitlerde sağlıklı kentsel hareketliliğe ait görselle ile İstanbullulara pandeminin devam ettiğini hatırlatıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) bilgilendirme yaptığı billboard, üst geçit ve megavizyonlarda sağlıklı kentsel hareketliliğe ait görseller ile İstanbullulara pandemi sürecinin devam ettiğini belirterek, toplu ulaşım araçlarındaki mesafe ve hijyen önlemleri hatırlatıyor ve alternatif ulaşım türlerini vurguluyor. 28 Eylül’de başlanan kampanya İBB Ulaşım Daire Başkanlığı’nın bünyesinde yürütülüyor.

İBB, küresel COVID-19 pandemisi sırasında daha güvenli ve sürdürülebilir olan ulaşım seçeneklerine teşvik etmek amacıyla hazırladığı kampanyanın insanlığın ortak geleceğine katkı yapmasını amaçlıyor. Tüm kampanyanın malzemeleri hem Türkçe hem İngilizce olarak iki dilde hazırlandı. Hazırlanan malzemeler, dünyanın neresinde olursa olsun tüm belediyelerin ve sivil toplum kuruluşlarının kullanımına açık olarak paylaşıldı.

Dokümanlar Herkesin Kullanımına Açık

Ticari olmadığı sürece tasarım ve prodüksiyon dokümanları herkesin kullanımına açık olması planlandı. Dileyen belediye veya STK’lar, https://koronavirus.ibb.istanbul/ adresine girerek bu dosyaları indirebilecek ve dokümanlarda belirtilen referansı vermek koşulu ile ihtiyacı olan düzeltmeleri yaparak kullanabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki