A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Kaftancıoğlu’ndan ‘Kapanma’ Çağrısı

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul’da tam kapanma çağrısında bulundu.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul’da son 24 saat içerisinde 231 kişinin koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdiğini belirterek çağrı yaptı: “İstanbul için daha fazla gecikmeden gereğini yapın. Kısıtlama değil tam kapanma.”

Kaftancıoğlu, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, İstanbul’da virüs nedeniyle 231 vatandaşın daha yaşamını yitirdiğini vurgulayarak, “Sayıdan bağımsız 231 aileye ateş düştü. Salgın her geçen dakika yayılıyor. Derdim tasam moral bozmak değil durumu doğru tespit edip gereğini yapmak” dedi. 

Kaftancıoğlu, yetkililere önlem alınması için, “İstanbul için daha fazla gecikmeden gereğini yapın. Kısıtlama değil tam kapanma” çağrısında bulundu. 

Sağlık Bakanlığı’nın 26 Kasım gününe ilişkin verilerine göre Türkiye genelinde toplam 174 kişi koronavirüs nedeniyle yaşamını yitirdi. İBB Mezarlıklar Daire Başkanı Ayhan Koç ise, katıldığı bir televizyon programında, İstanbul’da son 24 saat içerisinde bulaşıcı hastalıklar nedeniyle hayatını kaybedenlerin sayısının 210’un üzerinde olduğunu açıkladı. 

spot_img

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1

Son Eklenenler