A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Karadeniz'den''Gümüşhane'de Su Borcu Olanlar İcralık Oluyor''

”Gümüşhane’de Su Borcu Olanlar İcralık Oluyor”

CHP Gümüşhane İl Başkanı Bedri Ağaç, Gümüşhane Belediyesi’nin su borcu olan vatandaşları icraya verdiğini söyleyerek tepki gösterdi. Ağaç, “Böyle belediye, böyle belediyecilik olur mu?” dedi.

CHP İl Başkanı Ağaç, “Gümüşhane Belediyesi; su borcu bulunan pek çok esnaf ve vatandaşı icraya vermiş. Ayıptır ve de günahtır. Pandemi döneminde, üstelik Ramazan ayında; çeşitli sebeplerle su borcunu zamanında ödeyememiş insanlara icra takibi başlatmak zulümdür” dedi. 

“SİZ DEĞİL MİSİNİZ ‘DAR GELİRLİDEN SU FATURALARI TAHSİL EDİLMEYECEK’ DİYEN?”

CHP’li Ağaç açıklamasının devamında, “Siz değil misiniz pandemi döneminde vatandaşa destek oluyoruz şovuyla “Dar gelirliden su faturaları tahsil edilmeyecek” diyen? İnsanların bu zor günlerinde ihtiyaç sahiplerine yardımcı olacağınıza; yaptığınız işe bak!” diyerek sitem etti.

“MİLLET İTTİFAKI’NIN BELEDİYELERİNİ ÖRNEK ALIN”

Gümüşhane’nin sahipsiz bırakıldığını bir kez daha yineleyen Başkan Ağaç, “Kusura bakmayın ama yerel yönetim sizin işiniz değil. Bakın başta İstanbul ve Ankara olmak üzere belediyelerimiz, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun da talimatı ile pandemi döneminde hiç kimsenin suyunu kesmediler, kimseyi icraya vermediler, faturalarını ödemekte zorlanan milyonlarca vatandaşın su borçlarını da “Askıda Fatura” veya başka yöntemlerle ödediler. Hiçbir şey bilmiyor ve beceremiyorsanız; Millet İttifakı’nın belediyelerini örnek alın.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İSKİ’nin Hedefi Yüzde 100 Biyolojik Arıtma

İSKİ'nin Hedefi Yüzde 100 Biyolojik Arıtma

”Nankör arıyorsan aynaya bak”

''Nankör arıyorsan aynaya bak''

”Sen bu soruları Erdoğan’a sorabilir misin?”

''Sen bu soruları Erdoğan'a sorabilir misin?''