A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

Trabzon'danİBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, İskofya Voleybol Takımı'na Otobüs...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, İskofya Voleybol Takımı’na Otobüs Hediye Etti

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu, Trabzon’u temsil eden İskofya Voleybol Takımı’na destek olmak amacıyla otobüs hediye etti.

Takdim törenine, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, Çarşıbaşı Belediye Başkanı Mümin Nuhoğlu, İBB Spor Kulübü Voleybol Şube Başkanı Tuncay Yılmaz, İskofya Spor Kulübü sporcuları ve davetliler katıldı.

Törende açıklamalarda bulunan İskofya Voleybol Kulübü Başkanı Hayri Çakır, “Bir çocukluk hayali İskofya. Spor konusu bazılarına göre spor eziyettir. Tutkusuz olan bir şey değil bu. Birçok organizasyona imza attık. Cemoka turnuvasıyla bu yolculuğa başladık. Kitap okuma etkinliği yaptık. Sonraki yıl turnuva yaptık ve 5 bin kişi izledi. Kitap okuma günü yaptık tekrar. Akut ile birlikte etkinlik düzenledik. Van’daki kardeşlerimizi yalnız bırakmadık ve kullanmadığımız eşyaları gönderdik. Amacımız yöremizin dinamiklerine uygun bir yapı oluşturmaktı. Keşan motifli forma yaptık. Sonraki lansmanda yayla ve balıkçı temalı formamızı yaptık. Geleceğe dokunmak bir nesle dokunabilmek öncelikli hedefimiz. 8 ay yorucu emek vermek gerektiren bir süre geçirdik. Yöremizin güçlü kadınlarına ışık tutan bize destek olan Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu’na çok teşekkür ederim” diye konuştu.

İBB Spor Kulübü Voleybol Şube Başkanı Tuncay Yılmaz, “Yaklaşık 4 yıldır voleybol sorumlusu olarak yöneticilik yapıyorum. İskofya’nın böyle bir açılım yapması bizi gururlandırdı. Çarşıbaşı Belediyesi’ne bir katkı sundular. Bu başarıya destek oldular” diye konuştu.

CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya ise “Trabzon deyince Trabzonspor vardı ve şimdi keşanlı sultanlarımız var. Maçı izlemeye gittim ve yerimde duramadım. Trabzonspor maçındaki heyecanı yaşadım. Karadeniz için Ekrem başkanımız için özel bir yer. Trabzon ve Çarşıbaşı da aynı şekilde. Pırıl pırıl gençlerimiz burada. Fedakarlık yapıp marka yaratmışlar. Otobüsle takımımıza destek olan bundan sonra da desteğini esirgemeyecek olan Başkanımız Ekrem İmamoğlu’na şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından Ekrem İmamoğlu ve eşi Dilek İmamoğlu’na takdim edilmek üzere hediyeler verildi.

iskofya 4 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki