A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

SağlıkAli Edizer Görevden Alındı

Ali Edizer Görevden Alındı

Hakkında Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu tarafından inceleme başlatılan Ali Edizer, sözleşmesi feshedilerek görevinden alındı.

Hakkında Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu tarafından inceleme başlatılan Ali Edizer, sözleşmesi feshedilerek görevinden alındı.

Eski adıyla GATA, yeni adıyla da Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. Ali Edizer’in Medeni Hukuk hakkında sarf ettiği sözler ve laikliği hedef alan paylaşımları, sosyal medyada büyük tepkilere yol açtı.

Sağlık Bakanlığı Teftiş Kurulu tarafından hakkında inceleme başlatılan Edizer, sözleşmesi feshedilerek görevinden alındı.

Ali Edizer’in Sosyal Medya Paylaşımları Tepki Topladı

Edizer, menzil cemaatine olan yakınlığı ile gündem olurken, sosyal medya paylaşımlarındaki siyasi propagandaları ile de tepki toplamıştı. Görevden alınan doktor, son olarak “Esra Erol’a bizi götüren yolun başı, İsviçre Medeni Kanununun kabul edilmesidir. Sorsan “kadına özgürlük ve uygarlık” kazandırıldı. Resmiyete tek eşlilik, fiiliyatta zina ve fuhuş serbestliği. Kuvveden fiile batı ahlâksızlığı…” sözleri ile büyük tepki topladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki