A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

Sporİstanbulspor asbaşkanı Ömer Saral: ''Fatih Tekke bir gün Trabzonspor’un hocası olacak''

İstanbulspor asbaşkanı Ömer Saral: ”Fatih Tekke bir gün Trabzonspor’un hocası olacak”

İstanbulspor Asbaşkanı Ömer Saral,”HBSY2018” adlı sosyal medya kanalının programına katılarak açıklamalarda bulundu.

Hedeflerinin İstanbulspor’u 100. Kuruluş yıldönümünde Avrupa kupalarına taşımak olduğunu belirten Saral, ”Kısa vadeli hedefimiz İstanbulspor’un 100. yılında Avrupa kupalarında mücadele etmek. Bu bizim için bir hayal gibi. Ancak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.” diye konuştu.

Tesisleşme konusunda sorun yaşadıklarını dile getiren Saral, ”Tesisleşme konusunda sorun yaşıyoruz. Her şeyin Sarıalioğlu ailesinin üzerinde olması bizi biraz zorluyor. Tesis konusunda İstanbul’da çok destek göremiyoruz çünkü bize sıra gelene kadar arada çok kulüp var. Kendimize ait bir stadyum hedefimiz var. Ama şu an kullandığımız stadyum bize yetiyor” dedi.

Zeki Çelik’in transfer sürecine de değinen Saral, ”Zeki Çelik’in özellikle en sıçrama yaptığı maç Fenerbahçe maçıydı. Sonrasında Lille kulübü bize bir mektup göndererek Zeki’yi izlemeye gelmek istediğini iletti. Zeki Çelik’in takımımıza transferini Yalçın Koşukavak hocamız çok istemişti” şeklinde konuştu.

”Fatih Tekke Trabzonspor’un teknik direktörü olacak”

Saral açıklamalarını şöyle noktaladı :

”Futbol camiasında ilişkiler çabuk bozulur. Ancak biz Fatih Tekke ile birbirimize söz verdik. Bizim dostluğumu ömür boyu sürecek. Bir izleme ekibimiz yok. Transferlere Fatih Hoca ile izleyerek beraber karar veriyoruz. Ana belirleyici Fatih Tekke’dir. Fatih hocamız bize ilk geldiği sezon çok iyi futbol oynuyorduk ama skoru elde edemiyorduk. Sonrasında tekrar anlaştık. Çünkü bu hikaye yarım kalsın istemedik. Fatih Tekke ile bu hikaye tamamlansın istedik. Fatih Tekke bir gün Trabzonspor’un hocası olacaktır. Fatih hocamız Trabzonspor’da teknik direktör olacak donanıma sahip bir futbol adamı.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE…

TAKİPÇİLERİMİZİN BİLGİSİNE...

Serkan Balcı:”2010-2011’de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!”

Serkan Balcı:''2010-2011'de şampiyonluğu hak ettiğimizi tüm Türkiye biliyor!''

Karadeniz’de kafes balıkçılığına tepki

Karadeniz'de kafes balıkçılığına tepki