A. Şefik Mollametmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır."

Oxford’dan Korkutan Aşı Açıklaması!

Oxford, Covid-19 aşı denemelerine katılan bir gönüllünün hayatını kaybettiğini duyurdu.

Oxford, Covid-19 aşı denemelerine katılan bir gönüllünün hayatını kaybettiğini duyurdu.

Brezilya Ulusal Sıhhi Gözetim Ajansı, Oxford Covid-19 aşısı denemelerine katılan bir Brezilyalı gönüllünün hayatını kaybettiğini belirtti. 28 yaşında yaşamını yitiren gönüllünün ölüm nedeni olarak virüs kaynaklı komplikasyonlar gösterildi.

Aşı Çalışmaları Daha Önce de Durduruldu

İngiltere’de AstraZeneca ve Oxford Üniversitesi işbirliği içerisinde aşı çalışmalarına devam ederken, daha önce de bir gönüllünün yan etkilere maruz kalması sebebiyle aşı denemelerine ara verilmişti. Üniversite, ilerleyen dönemlerde tekrardan aşı denemelerinin yapılacağını açıklamıştı.

reklam 1 scaled e1598636241256

Benzer Haberler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

reklam 1

Son Eklenenler

Aydın Valisi Aksoy’un Acı Günü

Aydın Valisi Hüseyin Aksoy'un babası Seyfettin Arslan Aksoy,bugün memleketi Trabzon'un Köprübaşı ilçesinde toprağa verildi...

‘3 şehirde 315 kişi Covid-19’dan öldü’

CHP Ordu Milletvekili Mustafa Adıgüzel, dün itibariyle İstanbul, İzmir ve Ankara'da bulaşıcı hastalık sebebiyle toplam 315 kişinin vefat ettiğini öne sürdü.

Dışişleri Bakanlığı’ndan Türk Gemisindeki Aramaya Dair Açıklama

Dışişleri Bakanlığı, Avrupa Birliğinin (AB), İrini Operasyonu kapsamında Akdeniz'de Türk gemisinde gerçekleştirilen arama öncesinde Türkiye'nin rızasının istendiği yönündeki açıklamasına yanıt verdi.