A.Şefik Mollamehmetoğlu anısına...

"Gazeteciler,
gördüklerini, bildiklerini ve düşündüklerini samimiyetle yazmalıdır.

TrabzonsporÖzkan Sümer'in mezarını Ekrem İmamoğlu yaptırıyor

Özkan Sümer’in mezarını Ekrem İmamoğlu yaptırıyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Trabzonspor’un efsane ismi Özkan Sümer’in mezarını yaptırmak için harekete geçti.

Trabzonspor’da futbolculuk, teknik direktörlük, başkanlık ve alt yapı kordinatörlüğü gibi farklı görevlerde bulunarak adını kulübün tarihine yazdıran Özkan Sümer, kanser hastalığına 22 Aralık 2020 tarihinde yenik düşmüştü.

Özkan Sümer’in hayatını kaybetmesinin ardından düzenlenen cenaze töreni katılmak yerine Trabzonspor’un deplasman maçına giden Başkan Ahmet Ağaoğlu bu hareketiyle camiada büyük tepki çekmişti.

Başkan Ahmet Ağaoğlu, genel sekreter Ömer Sağıroğlu, başkan yardımcısı ve mali sayman Emin Kahraman, yönetim kurulu üyeleri Yusuf Hayırlıoğlu, Zafer Göktaş, Kemal Ertürk ve Lokman Sadıklar, 26 Aralık’ta Özkan Sümer’in Maçka ilçesindeki mezarını ziyaret etmişti. Bu ziyaret sırasında başkan ve arkadaşları aile tarafından karşılanmamıştı.

MEZARIN YAPIMINI BAŞKAN İMAMOĞLU ÜSTLENDİ

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Özkan Sümer’in ailesiyle iletişime geçerek mezarı yaptırmak istediğini açıkladı. Sümer ailesinden olumlu cevap alan İmamoğlu’nun, Trabzon’da görevlendirdiği bir kişiye mezarı yaptırması için talimat verdiği öğrenildi. İmamoğlu, Özkan Sümer başkanlığındaki Trabzonspor’da yönetim kurulu üyesi olarak görev almıştı.

Trabzonspor yönetiminin mezarın yapımı konusunda herhangi bir adım atmaması tepki topladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Türk firmanın bir İspanyol’a kiraladığı jette 1.3 ton kokain yakalandı

Türk firmanın bir İspanyol'a kiraladığı jette 1.3 ton kokain yakalandı

Buse Naz Çakıroğlu ve Busenaz Sürmeneli finalde!

Buse Naz Çakıroğlu ve Busenaz Sürmeneli finalde!

”Ciğerlerimiz Yanarken, Uçaklar Neden Pistte Tutuluyor?”

''Ciğerlerimiz Yanarken, Uçaklar Neden Pistte Tutuluyor?''